UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
myślę że najlepiej byłoby most zamknąć dla ruchu samochodowego, tak jak most na bulwarze, tylko piesi i nie będzie trzeba remontu tak Elbląg się rozwija. Brawo panie prezydencie.
myślę że najlepiej byłoby most zamknąć dla ruchu samochodowego, tak jak most na bulwarze, tylko piesi i nie będzie trzeba remontu tak Elbląg się rozwija. Brawo panie prezydencie.