UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

myślę że najlepiej byłoby most zamknąć dla ruchu samochodowego, tak jak most na bulwarze, tylko piesi i nie będzie trzeba remontu tak Elbląg się rozwija. Brawo panie prezydencie.


Anuluj