Wybrany wątek opinii

Kiedy zaprosicie do Elbląga: Martyniuka, don Vasyla, itp... Ciągle tylko ryranię dla wykształciuchow, a dla ludu pracującego nic nie ma.
(2023.07.10)
Jedź wsioku w weekend do nowego stawu będziesz miał swoje wsiokowate rytmy tanie piwo i kiełbachę z grilla.
Oświecony (2023.07.11)
@Oświecony - Koleś nudzi się i podpuszcza takich yntelygentów jak ty i jak widać skutecznie
(2023.07.11)
@Oświecony - kogos wrazliwego zabolao uuuuu
(2023.07.16)
@Oświecony - Inteligencją to Ty nie grzeszysz. A skąd Ty pochodzisz?Z wielkiego miasta? Którego?
Gość z Polski (2023.07.16)
Powrót do komentarzy