Wybrany wątek opinii
Kiedy zaprosicie do Elbląga: Martyniuka, don Vasyla, itp... Ciągle tylko ryranię dla wykształciuchow, a dla ludu pracującego nic nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
5
17
Jedź wsioku w weekend do nowego stawu będziesz miał swoje wsiokowate rytmy tanie piwo i kiełbachę z grilla.
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
@Oświecony - Koleś nudzi się i podpuszcza takich yntelygentów jak ty i jak widać skutecznie
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Oświecony - kogos wrazliwego zabolao uuuuu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Oświecony - Inteligencją to Ty nie grzeszysz.
A skąd Ty pochodzisz?Z wielkiego miasta?
Którego?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1