UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy zaprosicie do Elbląga: Martyniuka, don Vasyla, itp... Ciągle tylko ryranię dla wykształciuchow, a dla ludu pracującego nic nie ma.
Kiedy zaprosicie do Elbląga: Martyniuka, don Vasyla, itp... Ciągle tylko ryranię dla wykształciuchow, a dla ludu pracującego nic nie ma.