UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy zaprosicie do Elbląga: Martyniuka, don Vasyla, itp... Ciągle tylko ryranię dla wykształciuchow, a dla ludu pracującego nic nie ma.


Anuluj