Wybrany wątek opinii
Szkoda, że Ratusz nie udostepnia Muszli Koncertowej Stowarzyszeniu Wojciecha Minkiewicza, które tak rewelacyjnie organizuje kolejne Dni Muzyki. Szkoda, by sporym nakladem kosztów wyremontowany obiekt w Bażantarni służył tylko organizacji kilku imprez rocznie przez jedną elitarną organizację - Elbląskie Towarzystwo Kulturalne. Może wszystkie nie należące do tego Towarzystwa osoby są niekulturalne, ale uważają, że Muszla powinna być od 1 maja do 30 wrzesnia wykorzystywana na koncerty elbląskich artystów i promocję utalentowanych uczniów Szkoły Muzycznej, a jeżeli fundusze pozwolą także ciekawych wykonawców z Polski. Niestety kolejny rok tak się nie dzieje.
Do moderacji
Odpowiedz
24
6
Ale kto im broni organizować tam cokolwiek?
Do moderacji
Odpowiedz
7
1