UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda, że Ratusz nie udostepnia Muszli Koncertowej Stowarzyszeniu Wojciecha Minkiewicza, które tak rewelacyjnie organizuje kolejne Dni Muzyki. Szkoda, by sporym nakladem kosztów wyremontowany obiekt w Bażantarni służył tylko organizacji kilku imprez rocznie przez jedną elitarną organizację - Elbląskie Towarzystwo Kulturalne. Może wszystkie nie należące do tego Towarzystwa osoby są niekulturalne, ale uważają, że Muszla powinna być od 1 maja do 30 wrzesnia wykorzystywana na koncerty elbląskich artystów i promocję utalentowanych uczniów Szkoły Muzycznej, a jeżeli fundusze pozwolą także ciekawych wykonawców z Polski. Niestety kolejny rok tak się nie dzieje.