Wybrany wątek opinii

Przepraszam, że co takiego ???? Jakaś wewnętrzna uliczka, dojazd do kamienic za pieniądze podatnika ??? W centrum w jezdni same dziury. Widzieliście dojazd do Banku Millennium i rehabilitacji w centrum ?? Droga z płyt, dziura na dziurze. To po prostu musi być jakiś żart ten artykuł.
Foton (2023.06.19)
@Foton - Może ktoś ważny mieszka w pobliżu?
aborygen_stont (2023.06.19)
Powrót do komentarzy