Wybrany wątek opinii
Przepraszam, że co takiego ????
Jakaś wewnętrzna uliczka, dojazd do kamienic za pieniądze podatnika ???
W centrum w jezdni same dziury. Widzieliście dojazd do Banku Millennium i rehabilitacji w centrum ?? Droga z płyt, dziura na dziurze. To po prostu musi być jakiś żart ten artykuł.
Do moderacji
Odpowiedz
30
6
@Foton - Może ktoś ważny mieszka w pobliżu?
Do moderacji
Odpowiedz
24
3