UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przepraszam, że co takiego ???? Jakaś wewnętrzna uliczka, dojazd do kamienic za pieniądze podatnika ??? W centrum w jezdni same dziury. Widzieliście dojazd do Banku Millennium i rehabilitacji w centrum ?? Droga z płyt, dziura na dziurze. To po prostu musi być jakiś żart ten artykuł.

Foton

Anuluj