UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przepraszam, że co takiego ???? Jakaś wewnętrzna uliczka, dojazd do kamienic za pieniądze podatnika ??? W centrum w jezdni same dziury. Widzieliście dojazd do Banku Millennium i rehabilitacji w centrum ?? Droga z płyt, dziura na dziurze. To po prostu musi być jakiś żart ten artykuł.
Foton