Wybrany wątek opinii
Bo w Elblągu na kulturę zapotrzebowanie jest ale nie na taką jaką serwuje galeria el.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
"jest ale nie na taką jaką serwuje galeria el. " - zapotrzebowanie jest, ale na disko-polo i tanie piwo. a pomyśleć przy wystawionej sztuce typowego Polaka boli.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Owszem, bo galeria El serwuje nam kicz i szpetotę. A Elblążanie potrzebują prawdziwej, klasycznej sztuki a nie postmodernistcznych bohomazów. Oby każdy następny rok przynosił większą ilość koncertów na Festiwalu.
Wspaniałe wydarzenie!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0