Wybrany wątek opinii

Bo w Elblągu na kulturę zapotrzebowanie jest ale nie na taką jaką serwuje galeria el.
(2023.05.29)
"jest ale nie na taką jaką serwuje galeria el. " - zapotrzebowanie jest, ale na disko-polo i tanie piwo. a pomyśleć przy wystawionej sztuce typowego Polaka boli.
(2023.05.29)
Owszem, bo galeria El serwuje nam kicz i szpetotę. A Elblążanie potrzebują prawdziwej, klasycznej sztuki a nie postmodernistcznych bohomazów. Oby każdy następny rok przynosił większą ilość koncertów na Festiwalu. Wspaniałe wydarzenie!
VoxHumana8' (2023.05.29)
Powrót do komentarzy