UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Owszem, bo galeria El serwuje nam kicz i szpetotę. A Elblążanie potrzebują prawdziwej, klasycznej sztuki a nie postmodernistcznych bohomazów. Oby każdy następny rok przynosił większą ilość koncertów na Festiwalu. Wspaniałe wydarzenie!

VoxHumana8'

Anuluj