UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Owszem, bo galeria El serwuje nam kicz i szpetotę. A Elblążanie potrzebują prawdziwej, klasycznej sztuki a nie postmodernistcznych bohomazów. Oby każdy następny rok przynosił większą ilość koncertów na Festiwalu. Wspaniałe wydarzenie!
VoxHumana8'