Wybrany wątek opinii
Jestem pewien ze zrobiłbym takie cos... i nikt by nie poznal czy zrobiłem to ja ( prosty chłop ) czy jakis artysta... proponuje pojechac do torunia konina radomia czy gozdawy :)... i zapytac czt ktos słyszał ze Elbląg dysponuje jednym z najciekawszych w Polsce „produktów kulturalnych”... złotowki bym na to nie dał...
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@radmac5 - No to byś się pomylił, ale to twój problem. A zrobiłbym, a zrobiłem to duża różnica.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1