Wybrany wątek opinii

Jestem pewien ze zrobiłbym takie cos... i nikt by nie poznal czy zrobiłem to ja ( prosty chłop ) czy jakis artysta... proponuje pojechac do torunia konina radomia czy gozdawy :)... i zapytac czt ktos słyszał ze Elbląg dysponuje jednym z najciekawszych w Polsce „produktów kulturalnych”... złotowki bym na to nie dał...
radmac5 (2023.04.15)
@radmac5 - No to byś się pomylił, ale to twój problem. A zrobiłbym, a zrobiłem to duża różnica.
(2023.04.16)
Powrót do komentarzy