UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem pewien ze zrobiłbym takie cos... i nikt by nie poznal czy zrobiłem to ja ( prosty chłop ) czy jakis artysta... proponuje pojechac do torunia konina radomia czy gozdawy :)... i zapytac czt ktos słyszał ze Elbląg dysponuje jednym z najciekawszych w Polsce „produktów kulturalnych”... złotowki bym na to nie dał...
radmac5