UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem pewien ze zrobiłbym takie cos... i nikt by nie poznal czy zrobiłem to ja ( prosty chłop ) czy jakis artysta... proponuje pojechac do torunia konina radomia czy gozdawy :)... i zapytac czt ktos słyszał ze Elbląg dysponuje jednym z najciekawszych w Polsce „produktów kulturalnych”... złotowki bym na to nie dał...

radmac5

Anuluj