Wybrany wątek opinii
Za PO-PSL obrona Polski miała być na linii Wisły. Połowę naszej ojczyzny PO-PSL chciała pozbawić obrony i mielibyśmy to co było w Buczy. Polski rząd z nadania Prawa i Sprawiedliwości będzie bronił każdego centymetra kwadratowego naszej ojczyzny. Aby nigdy LEWACTWO z PO-PSL-SLD-2,50 nie doszło do władzy!
Do moderacji
Odpowiedz
6
9
@R.T. - Bo ty tak napisałeś a wysłałeś to z palca. Od rana kopiuj wklej już do wojska ich wcielałeś.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2