UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za PO-PSL obrona Polski miała być na linii Wisły. Połowę naszej ojczyzny PO-PSL chciała pozbawić obrony i mielibyśmy to co było w Buczy. Polski rząd z nadania Prawa i Sprawiedliwości będzie bronił każdego centymetra kwadratowego naszej ojczyzny. Aby nigdy LEWACTWO z PO-PSL-SLD-2,50 nie doszło do władzy!

R.T.