Wybrany wątek opinii

Może niech Wróblewski da jeszcze temu upadłemu klubowi jakiś milion zł z naszych podatków. A co tam
(2023.02.24)
A ile Wróblewski daje na muzeum? Czy ktoś tam z was poszedł przez ostatnie 30 lat? Nie licząc jak byliśmy w podstawówce?
(2023.02.24)
W sumie nasz stadion to też muzeum.... Wróbel mógłby sypnac groszem.... albo stadion Stare Miasto przenieść.... heh tak głośno myślę tylko....
Machu Picchu (2023.02.24)
@Machu Picchu - Machu Twoj poziom lajków coraz lepszy, podoba mi się z tym kropidłem, no I ztym muzeum na A8,koniecznie tę podpowiedz należy przesłac do UM, o złożenie wniosku, do instytucji państwowych na ratowanie zabytków- jest taki program rządowy, właśnie przedszkole na Bema próbuje, albo będzie próbować uzyskać šrodki przy pomocy urzędnikow z naszego miasta
Kazek. (2023.02.24)
Powrót do komentarzy