UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ile Wróblewski daje na muzeum? Czy ktoś tam z was poszedł przez ostatnie 30 lat? Nie licząc jak byliśmy w podstawówce?


Anuluj