UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Machu Picchu - Machu Twoj poziom lajków coraz lepszy, podoba mi się z tym kropidłem, no I ztym muzeum na A8,koniecznie tę podpowiedz należy przesłac do UM, o złożenie wniosku, do instytucji państwowych na ratowanie zabytków- jest taki program rządowy, właśnie przedszkole na Bema próbuje, albo będzie próbować uzyskać šrodki przy pomocy urzędnikow z naszego miasta

Kazek.