Wybrany wątek opinii
I bardzo dobrze. To kara za otwarte okna i ucieczke ciepła z mieszkań. Przestańcie tak grzać co rzad mówił temp ogrzewania w dół jak jest ciepło.
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
Tobie za ogrzewanie inni płacą Motto PIS, temperatura w mieszkaniach ostro w dół i kary dla niepodporządkowanych obywateli, ceny za ogrzewanie w górę na maksa. Będzie na wyborcze laptopy dla bąbelków.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4