UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze. To kara za otwarte okna i ucieczke ciepła z mieszkań. Przestańcie tak grzać co rzad mówił temp ogrzewania w dół jak jest ciepło.


Anuluj