UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze. To kara za otwarte okna i ucieczke ciepła z mieszkań. Przestańcie tak grzać co rzad mówił temp ogrzewania w dół jak jest ciepło.
I bardzo dobrze. To kara za otwarte okna i ucieczke ciepła z mieszkań. Przestańcie tak grzać co rzad mówił temp ogrzewania w dół jak jest ciepło.