Wybrany wątek opinii
Prezydent nie chce tu żadnego portu bo tak chce ''stolyca'' z bagien. On jest tu PO to żeby Elbląg wykańczać żeby Elbląg się nie rozwijał i nie był konkurencją dla wiochy z bagien. Już raz był taki likwidator Nowaczyk... teraz ten na koniec za likwidację Elbląga się wziął. Jak najprędzej referendum szkoda naszego czasu... wystarczy już osiem straconych lat.
Do moderacji
Odpowiedz
30
16
@J..B.. - On tak chce rozwoju portu jak, jak rewitalizacje kolei nadzalewowej.
Do moderacji
Odpowiedz
15
4
@J..B.. - Cała prawda.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1