UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezydent nie chce tu żadnego portu bo tak chce ''stolyca'' z bagien. On jest tu PO to żeby Elbląg wykańczać żeby Elbląg się nie rozwijał i nie był konkurencją dla wiochy z bagien. Już raz był taki likwidator Nowaczyk... teraz ten na koniec za likwidację Elbląga się wziął. Jak najprędzej referendum szkoda naszego czasu... wystarczy już osiem straconych lat.
J..B..