UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prezydent nie chce tu żadnego portu bo tak chce ''stolyca'' z bagien. On jest tu PO to żeby Elbląg wykańczać żeby Elbląg się nie rozwijał i nie był konkurencją dla wiochy z bagien. Już raz był taki likwidator Nowaczyk... teraz ten na koniec za likwidację Elbląga się wziął. Jak najprędzej referendum szkoda naszego czasu... wystarczy już osiem straconych lat.
J..B..