UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli ktoś szkodzi interesom Elbląga to robi to Jerzy Wcisła. W sytuacji gdy miasta nie stać na jakiekolwiek prace nie tylko zresztą w porcie ten gość robi wszystko co może aby nie doszło do spółki Skarbu Państwa i samorządu. Ciekawe gdzie był gdy właśnie takie spółki powstawały w portach Gdyni, Gdańska, Szczecina i Świnoujścia? A tak właśnie tam to działa od ponad 20 lat. A wszystko to po to aby portu nie otwierał Jarosław Kaczyński... To trzeba było robić przekop gdy rządził Tusk to on by otwierał port elbląski. Ale wtedy nie zrobiono nic, a kiedy wzięli się za to ludzie z PiSu, ci z PO wyśmiewali inicjatywę, bo gdyby przecież natura chciała aby przekop był to by go sama stworzyła. Niech się Wcisła napawa każdym dniem swojego bycia senatorem, bo coraz bliżej mu do końca. I więcej niech nie liczy że nim będzie. Elbląg nie jest głupi, szanowny panie. I to panu zapamięta.