Wybrany wątek opinii

Przypomnimy wam radni przy referendum jak glosowaliscie za podwyzkami przeciwko mieszkańcom Elbląga. Na aut pojdziecie.
(2022.11.30)
Pisowcu, a Wy obniżycie ceny? Okłamujecie ludzi, Zrobicie tak jak z innymi podwyżkami dacie parę groszy, a zabierzecie 500 w czym innym. Typowa zagrywka PIS. Nie obiecuj jeden z drugim gruszek na wierzbie. NIE dla referendum bo za nie TEŻ Zapłacimy i to drogo. Dlaczego nie podajecie jaki będzie koszt referendum na mieszkańca Elbląga i dlaczego PIS nie odda kosztów referendum w przypadku przegranej? Co?
(2022.11.30)
A co ma pis do referendum? Wszedzie widzisz pis. To jakas paranoja.
Ferdek.Schichau (2022.12.01)
Powrót do komentarzy