UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pisowcu, a Wy obniżycie ceny? Okłamujecie ludzi, Zrobicie tak jak z innymi podwyżkami dacie parę groszy, a zabierzecie 500 w czym innym. Typowa zagrywka PIS. Nie obiecuj jeden z drugim gruszek na wierzbie. NIE dla referendum bo za nie TEŻ Zapłacimy i to drogo. Dlaczego nie podajecie jaki będzie koszt referendum na mieszkańca Elbląga i dlaczego PIS nie odda kosztów referendum w przypadku przegranej? Co?