UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przypomnimy wam radni przy referendum jak glosowaliscie za podwyzkami przeciwko mieszkańcom Elbląga. Na aut pojdziecie.
Przypomnimy wam radni przy referendum jak glosowaliscie za podwyzkami przeciwko mieszkańcom Elbląga. Na aut pojdziecie.