Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
@Adaaaam - pisiory - gdzie jest normalna cena paliwa??!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Adaaaam - Dokładnie, a podwyżka miała być od grudnia cwaniaki z ZKM. Jest listopad, dziś kupujesz bilet miesięczny już płacisz cenę grudniową. Precyzujcie bardziej swoje informacje ZKM.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2