Wybrany wątek opinii

Ludzie, bilet miesięczny 96 zł! Przecież to nie są ceny na Elbląg. Co Wy robicie!!!
Adaaaam (2022.11.30)
@Adaaaam - pisiory - gdzie jest normalna cena paliwa??!!
(2022.11.30)
@Adaaaam - Dokładnie, a podwyżka miała być od grudnia cwaniaki z ZKM. Jest listopad, dziś kupujesz bilet miesięczny już płacisz cenę grudniową. Precyzujcie bardziej swoje informacje ZKM.
Płk. Dąbka (2022.11.30)
Powrót do komentarzy