UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Adaaaam - Dokładnie, a podwyżka miała być od grudnia cwaniaki z ZKM. Jest listopad, dziś kupujesz bilet miesięczny już płacisz cenę grudniową. Precyzujcie bardziej swoje informacje ZKM.

Płk. Dąbka

Anuluj