UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Adaaaam - Dokładnie, a podwyżka miała być od grudnia cwaniaki z ZKM. Jest listopad, dziś kupujesz bilet miesięczny już płacisz cenę grudniową. Precyzujcie bardziej swoje informacje ZKM.
Płk. Dąbka
@Adaaaam - Dokładnie, a podwyżka miała być od grudnia cwaniaki z ZKM. Jest listopad, dziś kupujesz bilet miesięczny już płacisz cenę grudniową. Precyzujcie bardziej swoje informacje ZKM.
Płk. Dąbka