Ludzie, bilet miesięczny 96 zł! Przecież to nie są ceny na Elbląg. Co Wy robicie!!!Adaaaam
Ludzie, bilet miesięczny 96 zł! Przecież to nie są ceny na Elbląg. Co Wy robicie!!!