UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

panie Misztal chyba coś nie tak z tą pana wypowiedzią... "spółka nie prowadzi obecnie żadnych działań dotyczących zmian obowiązujących obecnie taryf za wodę i odprowadzania ścieków. Przypomnijmy, że obecna taryfa obowiązuje do 2024 roku"... , czy mieszkańcy nie otrzymali informacji o podwyżce tychże taryf od 1 listopada 2022 roku? panie Wróblewski nie uchodzi jako / jeszcze / prezydentowi używać słów do adwersarza - takich jak... " wzywam więc Pana wiecznego kandydata"... , chyba jednak nie?

kuk