Wybrany wątek opinii
idą wały o jakich się nikomu nie śniło a zamieszani są w to też ci których by nikt nie posądzał.
Także zamilcz chłopie lepiej.
Do moderacji
Odpowiedz
8
27
@zenobiusz - wał to cie robił
Wara od ZKS!
Do moderacji
Odpowiedz
20
9
@zenobiusz - A ty masz na to jakieś dowody, czy tylko pie%%%ysz dla samego piep%%%nia? I zabłyśnięcia w necie? To podziel się z nami tymi hmm, rewelacjami. Boisz się ewentualnych pozwów sądowych? Według mnie klub w ogóle nie powinien się do wypowiedzi tego eksbuka odnosić. Tania sensacja i tyle. OK - zgadzam się co do tego, że korupcji w piłce nie wypleniono całkowicie, ale tu piszemy o naszym klubie. A spekulacje buka nie są żadnym dowodem w żadnej sprawie. Skoro ten nic nie jest w stanie udowodnić, to dlaczego rzuca nazwami konkretnych klubów?
Do moderacji
Odpowiedz
21
1
@zenobiusz - Jakieś konkrety ? Czy lanie wody ?
Do moderacji
Odpowiedz
10
1