UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@zenobiusz - A ty masz na to jakieś dowody, czy tylko pie%%%ysz dla samego piep%%%nia? I zabłyśnięcia w necie? To podziel się z nami tymi hmm, rewelacjami. Boisz się ewentualnych pozwów sądowych? Według mnie klub w ogóle nie powinien się do wypowiedzi tego eksbuka odnosić. Tania sensacja i tyle. OK - zgadzam się co do tego, że korupcji w piłce nie wypleniono całkowicie, ale tu piszemy o naszym klubie. A spekulacje buka nie są żadnym dowodem w żadnej sprawie. Skoro ten nic nie jest w stanie udowodnić, to dlaczego rzuca nazwami konkretnych klubów?
KibiczProstej