Wybrany wątek opinii

NIech mieszkańcy nowych budynków za swoje budują ten dojazd, trzeba było to zaplanować na etapie projektu inwestycji. Czemu reszta ma płacić za ich udogodnienia?
(2022.11.02)
Jestem takiego samego zdania. Deweloper powinien o to zadbać i wliczyć w koszu inwestycji.
Polak 5 (2022.11.03)
Bo reszta też będzie korzystać, masa ludzi pracuje np. w Gronowie Górnym, a mieszka w centrum Elbląga i to skrzyżowanie będzie alternatywą dla zakorkowanej Bema czy Hetmańskiej.
(2022.11.06)
Powrót do komentarzy