UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
NIech mieszkańcy nowych budynków za swoje budują ten dojazd, trzeba było to zaplanować na etapie projektu inwestycji. Czemu reszta ma płacić za ich udogodnienia?
NIech mieszkańcy nowych budynków za swoje budują ten dojazd, trzeba było to zaplanować na etapie projektu inwestycji. Czemu reszta ma płacić za ich udogodnienia?