UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

NIech mieszkańcy nowych budynków za swoje budują ten dojazd, trzeba było to zaplanować na etapie projektu inwestycji. Czemu reszta ma płacić za ich udogodnienia?


Anuluj