UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo reszta też będzie korzystać, masa ludzi pracuje np. w Gronowie Górnym, a mieszka w centrum Elbląga i to skrzyżowanie będzie alternatywą dla zakorkowanej Bema czy Hetmańskiej.
Bo reszta też będzie korzystać, masa ludzi pracuje np. w Gronowie Górnym, a mieszka w centrum Elbląga i to skrzyżowanie będzie alternatywą dla zakorkowanej Bema czy Hetmańskiej.