UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo reszta też będzie korzystać, masa ludzi pracuje np. w Gronowie Górnym, a mieszka w centrum Elbląga i to skrzyżowanie będzie alternatywą dla zakorkowanej Bema czy Hetmańskiej.


Anuluj