Wybrany wątek opinii
@Mareczex chyba tylko ja widzę nie hejt ale ton gorzkiego sarkazmu. Bo w Elblągu tak właśnie postrzegane są dyscypliny poza
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Do moderacji
Odpowiedz
0
0