Wybrany wątek opinii

@Mareczex chyba tylko ja widzę nie hejt ale ton gorzkiego sarkazmu. Bo w Elblągu tak właśnie postrzegane są dyscypliny poza
(2022.09.12)
(2022.09.12)
Powrót do komentarzy