UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mareczex chyba tylko ja widzę nie hejt ale ton gorzkiego sarkazmu. Bo w Elblągu tak właśnie postrzegane są dyscypliny poza
@Mareczex chyba tylko ja widzę nie hejt ale ton gorzkiego sarkazmu. Bo w Elblągu tak właśnie postrzegane są dyscypliny poza