UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mareczex chyba tylko ja widzę nie hejt ale ton gorzkiego sarkazmu. Bo w Elblągu tak właśnie postrzegane są dyscypliny poza


Anuluj