UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Łomatko - Nawet nie wiesz ilu w Elblągu żyje się bardzo dobrze i z 20 tys to wydają na ciuchy co miesiąc.
@Łomatko - Nawet nie wiesz ilu w Elblągu żyje się bardzo dobrze i z 20 tys to wydają na ciuchy co miesiąc.