UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo słusznie. Sprzedawanie strategicznej polskiej firmy sojusznikiwi Putina jest głupie i niebezpieczne. Taki interes bylby bardzo korzystny dla Rosji.
WitAndrzej
Bardzo słusznie. Sprzedawanie strategicznej polskiej firmy sojusznikiwi Putina jest głupie i niebezpieczne. Taki interes bylby bardzo korzystny dla Rosji.
WitAndrzej