UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@poludzku - Od Donka się odczep, dzięki niemu mamy chociaż autostrady i eski, a PIS tylko straty i afery.
@poludzku - Od Donka się odczep, dzięki niemu mamy chociaż autostrady i eski, a PIS tylko straty i afery.