Wybrany wątek opinii
sortowanie śmieci po elbląsku.1 śmierciarka, pakuje 4 różne frakcje śmieci razem. fajne to, takie trochę bez sensu
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
@Jacyna - Masz rację widziałem na własne oczy
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Jacyna - Nowe śmieciarki mają dwa oddzielne pojemniki mogą więc selektywnie zbierać dwie frakcje na raz pomimo że z zewnątrz wygląda to tak jak piszesz. Nie zapominaj że w Elblągu jest za mało śmieciarek żeby obsłużyć całość selekcji kolorami - więc ta sama śmieciarka raz zbiera szkło i plastyk a innym razem plastyk i makulaturę. Trochę to problematyczne wizerunkowo ale tak krawiec szuje jak mu płótna starcza. Zgoda że bez sensu - butelki ze szkła i plastyku powinny być z kaucjami i wracać do sklepów. Ale jeszcze ścigamy murzynów....
Do moderacji
Odpowiedz
4
1