UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jacyna - Nowe śmieciarki mają dwa oddzielne pojemniki mogą więc selektywnie zbierać dwie frakcje na raz pomimo że z zewnątrz wygląda to tak jak piszesz. Nie zapominaj że w Elblągu jest za mało śmieciarek żeby obsłużyć całość selekcji kolorami - więc ta sama śmieciarka raz zbiera szkło i plastyk a innym razem plastyk i makulaturę. Trochę to problematyczne wizerunkowo ale tak krawiec szuje jak mu płótna starcza. Zgoda że bez sensu - butelki ze szkła i plastyku powinny być z kaucjami i wracać do sklepów. Ale jeszcze ścigamy murzynów....
MariuszLewandowski-Fc