Wybrany wątek opinii
"grunt na medal"! Gdzie była ta Agencja w poszukiwaniu inwestorów na Terkawkę. Wstyd za tą władzę. dostali jakiś dyplomik z kilkoma tysiącami złotych i wszyscy wyszli z dziupli do zdjęcia w parku Modrzewie. Sołtysowo, i wygląd sołtysów, nie obrażając sołtysów z prawdziwego zdarzenia. Znowu czekałem pół godziny na tramwaj. Eh, Elbląga żal.
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
@Zmiana! - Ruszaj z buta tramwaje sa dla madrych
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@Zmiana! - taka mądralińska, a tramwajem jeździ, żal
Do moderacji
Odpowiedz
3
5