UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"grunt na medal"! Gdzie była ta Agencja w poszukiwaniu inwestorów na Terkawkę. Wstyd za tą władzę. dostali jakiś dyplomik z kilkoma tysiącami złotych i wszyscy wyszli z dziupli do zdjęcia w parku Modrzewie. Sołtysowo, i wygląd sołtysów, nie obrażając sołtysów z prawdziwego zdarzenia. Znowu czekałem pół godziny na tramwaj. Eh, Elbląga żal.

Zmiana!