UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skąd na to brać pieniądze? Zarabiać 4tys netto ledwo da się wyżyć. Chyba, że ktoś je zupki chińskie, nie uzywa elektryczności i załatwia się na dworze.
Skąd na to brać pieniądze? Zarabiać 4tys netto ledwo da się wyżyć. Chyba, że ktoś je zupki chińskie, nie uzywa elektryczności i załatwia się na dworze.