UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skąd na to brać pieniądze? Zarabiać 4tys netto ledwo da się wyżyć. Chyba, że ktoś je zupki chińskie, nie uzywa elektryczności i załatwia się na dworze.


Anuluj