Wybrany wątek opinii

Byłoby miło, gdyby w Elblagu zamiast super i hipermarketów zaczęły powstawać schrony dla ludności cywilnej. Polska jest silnie zangażowana w konflikt z Rosją. Mieszkamy w pobliżu Obwodu Kaliningradzkiego, w Elblągu zlokalizowane zostało wielonarodowe dowództwo dywizyjne NATO. Jesteśmy w pierwszej kolejności narażeni na agresję militarną. Tymczasem od poczatku wojnu ukraińsko-rosyjskiej szanowny pan prezydent Wróblewski nie był łaskaw poinformować nas o działaniach Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego (czy i jakie zostały podjęte?). Nie wiemy: gdzie i czy są przygotowane schrony, czy jest gromadzona żywność i woda, płyn Lugola, antybiotyki, insulina i inne środki lecznicze. Jesteśmy w czarnej d. .. e, a urząd zajmuje się wyprzedawaniem majątku miasta.
zaniepokojeni elblążanie (2022.03.09)
@zaniepokojeni elblążanie - Do zakończenia etapu projektowego - ok 2 lata, przetarg, wykonanie - kolejne 2-3.Nie jest to inwestycja najwyższej potrzeby i żadne miasto nie wydało by na to środków.
(2022.03.09)
@zaniepokojeni elblążanie - Ilu was jest? 5-6?
(2022.03.09)
@zaniepokojeni elblążanie - Czy portel moze w koncu zajac sie trolami, ktore sieja panike?
MyMieszkancy (2022.03.09)
@MyMieszkancy - Nie może, bo sami są trolami. Przez 2 lata straszyli pseudopandemią i urojonym śmiertelnym kowidem.
mswia (2022.03.09)
Powrót do komentarzy