UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłoby miło, gdyby w Elblagu zamiast super i hipermarketów zaczęły powstawać schrony dla ludności cywilnej. Polska jest silnie zangażowana w konflikt z Rosją. Mieszkamy w pobliżu Obwodu Kaliningradzkiego, w Elblągu zlokalizowane zostało wielonarodowe dowództwo dywizyjne NATO. Jesteśmy w pierwszej kolejności narażeni na agresję militarną. Tymczasem od poczatku wojnu ukraińsko-rosyjskiej szanowny pan prezydent Wróblewski nie był łaskaw poinformować nas o działaniach Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego (czy i jakie zostały podjęte?). Nie wiemy: gdzie i czy są przygotowane schrony, czy jest gromadzona żywność i woda, płyn Lugola, antybiotyki, insulina i inne środki lecznicze. Jesteśmy w czarnej d. .. e, a urząd zajmuje się wyprzedawaniem majątku miasta.

zaniepokojeni elblążanie

Anuluj