Wybrany wątek opinii

Oto Elbląg Wróblewskiego. Najlepsze tereny oddaje się na jakeiś nieprzemyslane iwnestycje. Najpierw oddali świetny teren naprzeciw Ogrodów na jedengo Lidla (mimo, że niecały kilometr dalej na Ogólnej jest drugi)i jeszcze byli dumni, że to "wielak inwestycja". Teraz to. Że juz nie wspomnę o budowaniu bloków okno-w-okno, na każdym dostępnym skrawku zieleni. Obecnie tak inwestycja trwa na Topolowej, jakeiś 10 m od ścian innych już istniejących budynków.
Do_pomorskiego (2022.03.08)
@Do_pomorskiego - jak ci tak niedobrze, to przenieś się do pomorskiego, ale nie, tylko gadać
(2022.03.08)
Jak jest źle to trzeba to zmieniać, a nie uciekać ze swojego miasta z podkulonym ogonem.
Do_pomorskiego (2022.03.08)
@Do_pomorskiego - Lidl okazał się lepszy niż ta fuszerka brama na modrzewine co kolor traci. Z lidlem był ten problem że mieli postawić sklep na płk dąbka, ale ci z gildii się nie dogadali i wybór padł na tą działkę koło ogrodów. Natomiast jeśli chodzi o terkawke to przez tyle lat nic nie ruszyło i nie było zainteresowania tym teren przez przedsiębiorców! Potem okazało się że są problemy z ulokowaniem wysokich hal tam. Jeżeli na terkawce miałoby coś powstać sensownego to należy uzbroić tereny i zniwelować je, pobudowac docelowe drogi z komunikacją miejską i skomunikowac z s22,a na to pieniędzy i woli politycznej województwa jak i rządu nie ma. Z portem będzie cyrk, a wy marzycie o innych inwestycjach. ..
SzokZkomentarzy (2022.03.08)
Powrót do komentarzy