UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oto Elbląg Wróblewskiego. Najlepsze tereny oddaje się na jakeiś nieprzemyslane iwnestycje. Najpierw oddali świetny teren naprzeciw Ogrodów na jedengo Lidla (mimo, że niecały kilometr dalej na Ogólnej jest drugi)i jeszcze byli dumni, że to "wielak inwestycja". Teraz to. Że juz nie wspomnę o budowaniu bloków okno-w-okno, na każdym dostępnym skrawku zieleni. Obecnie tak inwestycja trwa na Topolowej, jakeiś 10 m od ścian innych już istniejących budynków.
Do_pomorskiego